کلبه هور کیش

جزیره کیش جزیره ای توریستی است که سالانه از تمامی نقاط ایران و جهان گردشگران را پذیرا می باشد. جاهای دیدنی در جزیره کیش کم نیستند. یکی از مکان هایی که در سفر به جزیره کیش حتما باید ببینید کلبه هور کیش می باشد. در بخش غربی جزیره کیش دماغه ای وجود دارد که به این منطقه کلبه هور گفته می شود.

کلبه هور کیش

ماهیگیری در کلبه هور

این مکان با داشتن بستری صخره ای منظره ای فوق العاده در هنگام برخورد موج به صخره ها تشکیل می دهد. در منطقه کلبه هور کیش ماهیان زیاد و متنوع زندگی می کنند. از این رو در این قسمت از جزیره همیشه شاهد ماهیگیری ماهیگیران بومی و غیر بومی هستیم.

کلبه هور در کیش

 

 

از طرفی به دلیل زیبایی های موجود آب های این قسمت از جزیره غواصی در کلبه هور می توانید بسیار لذت بخش و هیجان انگیز نیز باشد. غواصی در این قسمت واقعا جذابیت خاصی نسبت به سایت های دیگر غواصی در کیش دارد. در کلبه هور کیش برای رفاه حال توریست ها و کیشوندان عزیز آلاچیق ها و نیمکت هایی تعبیه شده است تا بتوانند برای ساعت ها در این مکان بنشینند و نظاره گر این همه زیبایی باشند. زمانی که آسمان صاف باشد می توانید از این ناحیه رشته کوه های استان هرمزگان را همانطور که از شمال جزیره مشخص است , مشاهده کنید.

کلبه هور کیش کجاست

 

یکی دیگر از جلوه های خاص , صحنه ای از یک لنج به گل نشسته است که نمایانگر تلاش و زحمت بومیان جزیره کیش در شغل ماهیگیری می باشد. این لنج در فاصله حدودا ۲۰۰ متری ساحل به گل نشسته است. در هنگام غروب آفتاب در کلبه هور کیش منظره ای بی نظیر به تصویر کشیده می شود. در ساحل جنوبی دماغه کلبه هور میتوانید در هنگام مد کامل دریا غاری را مشاهده کنید که بسیار دیدنی است. این نیز یکی دیگر از زیبایی های کلبه هور است!

آدرس کلبه هور کیش

 

سایت تخفیف کیش گردی به شما توریست های تور کیش پیشنهاد می کند که اگر به جزیره زیبای مرجانی کیش سفر می کنید حتما از کلبه هور کیش بازدید کنید. مشاهده این طبیعت وحشی در کیش می تواند برای شما خاطره ساز باشد. بی شک می توانید ساعات خوب و آرامش بخشی را در کنار خانواده و دوستان خود در این بخش از جزیره سپری کنید. می توانید برای بازدید از کلبه هور کیش و همچنین سایر جاهای دیدنی در کیش از گشت دور جزیره اختصاصی سایت تخفیف کیش گردی استفاده کنید. در صورت تمایل می توانید این گشت را با بن تخفیف کیش خریداری کنید.

دیدگاه ها

دیدگا خود را به زبان پارسی بنویسید.