4.00 از 1 رای

سافاری کیش با تخفیف

سافاری در لغت به معنای گردشگری و سیاحت اکتشافی در آفریقا می باشد. در تور سافاری افراد به وسیله ماشین های مختلف , موتور ها و حتی چهار پایان در یک مسیر پر پیچ و خم و صعب العبور گذر می کنند و ازتماشای محیط پیرامون خود لذت می برند. همچنین اگر تور سافاری کیش با یک خودرو مثل لندکروز لندروور باشد میتواند بسیار هیجان انگیز نیز باشد. بخصوص برای جوانان. به طور کلی پیشنهاد تخفیف کیش گردی به شما عزیزان تور کیش خرید بلیط سافاری کیش می باشد.

 • قیمت اصلی : 25,000 هزار تومان  قیمت با تخفیف ویژه : 25,000هزار تومان برای تخفیف تماس بگیرید.
 • جهت دریافت اطلاعات بیشتر و کد تخفیف با شماره 09347688906 تماس بگیرید
 • در صورت عدم خريد از آيتم هاي مجموعه سافاري، ورودي مسترد نخواهد شد.
 • با خرید ورودی سافاری کارت شارژ تفریحات سافاری یا بن هدیه معادل 25 هزار تومان به ازای هر قبض تاکسی به شما داده می شود.
 • پکیج همدم سافاری: (دو نفره)-ورودی – تور سافاری – باگی دو نفره – شترسواری – مینی گلف
 • پکیج کودک سافاری: (مناسب براي سنين 5 الي 11 سال)-ورودی مجموعه – تور سافاری – تور باگی – زورب بال – ماشین کوبنده
 • پکیج ماه عسل سافاری: (این بلیط مختص دو نفر است)-ورودی مجموعه – تور سافاری – تور باگی – زورب بال – ماشین کوبنده
 • پکیج آدرنالین سافاری:ورودی – تور سافاري – موتور سواری – هرم وحشت – بانجی شوتينگ
 • پکیج نوجوان سافاری: ورودی – مینی گلف – موتور 90 سی سی – زورب بال- ترامپولین – بانجی ترامپولین
 • پکیج طلایی سافاری:ورودی مجموعه – تور سافاری – موتور سواری – شتر سواری -کارتينگ
 • برای ورود به مجموعه پارس سافاری حتما بلیط ورودی را تهیه کنید. اگر بلیط ورودی را دارید یا یکی از پکیج های سافاری را خریداری می کنید، نیازی به خرید بلیط ورودی نیست.

جهت مشاهده سانس یک تاریخ را در پایین انتخاب کنید

سه شنبه 1403/03/08
چهارشنبه 1403/03/09
پنج شنبه 1403/03/10
جمعه 1403/03/11
شنبه 1403/03/12
یکشنبه 1403/03/13
دوشنبه 1403/03/14
سه شنبه 1403/03/15
چهارشنبه 1403/03/16
پنج شنبه 1403/03/17
جمعه 1403/03/18
شنبه 1403/03/19
یکشنبه 1403/03/20
دوشنبه 1403/03/21
سه شنبه 1403/03/22
چهارشنبه 1403/03/23
عنوان سانس
تاریخ اجرا
ظرفیت
جزئیات بلیط

تخفیف ویژه سافاری کیش

همچنین علاوه بر تور سافاری صحرایی با ماشین های بزرگ و شتر سواری میتوان به تفریحات دیگری نیز اشاره داشت که امروزه طرفداران بسیار زیادی دارد. پینت بال سافاری کیش , تور باگی در سافاری کیش , ترامپولین بزرگ سافاری , بانجی شوتینگ که تقریبا وسیله ای جدید برای تفریح جوانان شده است و از استقبال بسیار خوبی برخوردار بوده است. همچنین زورب بال طرفداران بسیاری دارد. زورب بال کیش به این صورت می باشد که شما داخل یک توپ بزرگ می روید و از تپه های شنی به پایین سر میخورید. سر خوردن روی شن های بیابان لذتی دارد که نمیتوان آن را وصف نمود. کارتینگ و موتور دریف از دیگر تفریحات پر هیجان مجموعه سافاری پارک می باشد.

شرایط آب و هوایی مورد نیاز, برای داشتن یک محیط جهت راه اندازی تور های سافاری , گرم و خشک و نیمه بیابانی می باشد. که جزیره زیبای کیش این شرایط را دارا است. به همین ترتیب مجموعه پارک سافاری کیش بعنوان اولین برگزار کننده تور های سافاری صحرا در ایران توسط مهندسین ایرانی طراحی شد.

سافاری در لغت به معنای گردشگری و سیاحت اکتشافی در آفریقا می باشد. در تور سافاری افراد به وسیله ماشین های مختلف , موتور ها و حتی چهار پایان در یک مسیر پر پیچ و خم و صعب العبور گذر می کنند و ازتماشای محیط پیرامون خود لذت می برند. همچنین اگر تور سافاری کیش با یک خودرو مثل لندکروز لندروور باشد میتواند بسیار هیجان انگیز نیز باشد. بخصوص برای جوانان. به طور کلی پیشنهاد تخفیف کیش گردی به شما عزیزان تور کیش خرید بلیط سافاری کیش می باشد. با ورود به پارک سافاری کیش می توانید از هر قسمت از پارک لذت ببرید. برای خرید بلیط تور سافاری می توانید به سایت تخفیف کیش گردی مراجعه نمایید.

یکی از قسمت های گردشگری کیش سافاری کیش می باشد. این مجموعه با وسعت زیاد خود توانسته به تنهایی یک قطب توریستی در کیش باشد. این مجموعه توریستی گردشگری که هدف آن توسعه گردشگری و فراهم نمودن محیطی پرهیجان و لذت بخش است برای همه سنین طراحی شده است. چه کودکان چه جوانان و چه بزرگسالان می توانند از این مجموعه نهایت لذت را ببرند. هم چنین فرقی ندارد که شما با دوستان خود به سافاری کیش می آیید یا با خانواده خود. در این مجموعه تا فکر میکنید تفریح برای همه افراد وجود دارد. تفریحات لذت بخشی در این مجموعه وجود دارد که در ادامه به برخی از آن ها اشاره خواهیم نمود.

امروزه یکی از تفریحات جدید جوانان اتاق های ترسناک و کشف راز های پنهان است. که مجموعه سافاری برای این درخواست جوانان نیز تفریحی فراهم کرده است. هرم مومیایی یا دالان وحشت با تم ترس , برای هیجان و استعداد های فردی اشخاص طراحی شده است. یک معمایی در زیر هرم مومیایی قرار دارد که باید با تفکر و ترس به آن دست یافت. برای جوانان تفریحی بسیار پر هیجان می باشد. عینک واقعیت مجازی هم به مجموعه اضافه شده است. همچنین مجموعه پارس سافاری کیش به فکر آرامش, سلامتی و ریلکس کردن افراد نیز بوده است و برای آن ها فیش اسپا که برای بدن بسیار مفید است و آرامش بخش فراهم نموده است.

فیلم سافاری کیش

 

انواع پکیج های سافاری کیش

پکیج طلایی سافاری کیش شامل : ورودی مجموعه، تور سافاری، موتور سواری، شتر سواری و کارتینگ
پکیج آدرنالین سافاری کیش شامل : ورودی مجموعه، تور سافاری، موتور سواری، بانجی شوتینگ، هرم وحشت
پکیج نوجوان سافاری کیش شامل : ورودی مجموعه، مینی گلف، موتور ۹۰ سی سی، زورب بال، ترامپولین، بانجی ترامپولین
پکیج ماه عسل سافاری کیش شامل : ورودی مجموعه، تور سافاری، تور ماشین باگی، زورب بال، ماشین کوبنده. این بلیط مختص ۲ نفر می باشد!
پکیج کودک سافاری کیش شامل : ورودی مجموعه، موتور ۵۰ سی سی، ترامپولین، بانجی ترامپولین، سرسره بادی. پکیج کودک سافاری مناسب برای سنین ۵ الی ۱۱ سال می باشد.
پکیج همدم سافاری کیش شامل : ورودی مجموعه، تور سافاری، باگی دو نفره، شتر سواری، مینی گلف. این بلیط مختص دو نفر می باشد.
لازم به ذکر است فقط پکیج ماه عسل و پکیج همدم مختص ۲ نفر می باشد. بقیه پکیج ها مخصوص به یک نفر می باشد.

 

همه این هیجانات در یک مجموعه فراتر از حد انتظار است. به همین دلیل است که سایت تخفیف کیش گردی به شما بازدید از این مجموعه هیجانی و لذت بخش را پیشنهاد میکند. در صورتی که تمایل به دریافت قیمت ورودی پارک سافاری در کیش و یا خرید بلیط سافاری کیش دارید می توانید به سایت ما مراجعه نمایید. اگر سوالی در خصوص خرید و یا هر گونه مشکلی در روند خرید رخ داد میتوانید با پشتیبانی سایت تماس بگیرید.

 • قیمت اصلی : ۲۵,۰۰۰ هزار تومان  قیمت با تخفیف ویژه : ۲۵,۰۰۰هزار تومان برای تخفیف تماس بگیرید.
 • در صورت عدم خريد از آيتم هاي مجموعه سافاري، ورودي مسترد نخواهد شد.
 • اين بليت شامل قوانين چارتر بوده و غير قابل استرداد و ياانتقال ميباشد
 • در زمان ورود به مجموعه لطفا فرم ورود به مجموعه را به دقت مطالعه و امضاء نماييد .
 • برای ورود به مجموعه پارس سافاری حتما بلیط ورودی را تهیه کنید. اگر بلیط ورودی را دارید یا یکی از پکیج های سافاری را خریداری می کنید، نیازی به خرید بلیط ورودی نیست.
دیدگاه ها

1 دیدگاه برای سافاری کیش

 1. بابک

  پکیج طلایی خیلی خوبه حتما از این پکیج استفاده کنید

دیدگاه خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *