تفریحات دریایی کیش

نمایش دادن همه 7 نتیجه

 • پاراسل کیش
  4.55 از 11

  پاراسل کیش

  قیمت اصلی : 654,000 تومان 
  برای تخفیف تماس بگیرید
  19
 • جت اسکی کیش
  5.00 از 1

  جت اسکی کیش

  قیمت اصلی : 1,090,000 تومان 
  برای تخفیف تماس بگیرید
  1
 • شاتل کیش
  4.33 از 6

  شاتل کیش

  قیمت اصلی : 218,000 تومان 
  برای تخفیف تماس بگیرید
  10
 • فلای بورد کیش
  4.50 از 2

  فلای بورد کیش

  قیمت اصلی : 872,000 تومان 
  برای تخفیف تماس بگیرید
  4
 • غواصی در کیش
  4.67 از 3

  غواصی در کیش

  قیمت اصلی : 654,000 تومان 
  برای تخفیف تماس بگیرید
  4
 • بنانا کیش
  5.00 از 1

  بنانا کیش

  قیمت اصلی : 196,000 تومان 
  برای تخفیف تماس بگیرید
  3

خرید بلیط تفریحات آبی کیش
یکی از بهترین مقاصد گردشگری در کشور , جزیره زیبای کیش میباشد. این جزیره مملو است از تفریحات هیجان انگیز و لذت بخش. یکی از بهترین و لذت بخش ترین تفریحات در جزیره کیش تفریحات دریایی ( یا همان تفریحات آبی کیش )  هستند که باید برای استفاده از این خدمات به کلوپ ها مراجعه کرد. این جزیره به دلیل داشتن آب های زلال و شفاف خود و هم چنین اکسیژن خالصی که دارد, برای انواع تفریحات دریایی بسیار هیجان انگیز است. تفریحات بسیار زیادی در جزیره کیش فراهم شده است که می توانید در هر سن و سالی که هستید از آن ها بهره مند شوید.
انواع تفریحات آبی کیش
در جزیره کیش از صبح تا غروب آفتاب تمامی ورزش ها و تفریحات متنوع دریایی را ارائه می دهند. این تفریحات آنقدر گسترده هستند که شاید در نگاه اول نتوانید اولین تفریح خود را انتخاب نمایید. تفریحاتی همچون بنانا , شاتل , پاراسل , اسکی روی آّب , جت اسکی , غواصی و … هر کدام از این تفریحاتی که کلوپ تفریحات در کیش ارائه می دهند لذت خاص خود را دارند. تفریحات روی آب همانند شاتل که با سرعت و هیجان همراه هستند و با موج ها سر و کله خواهید زد و گاهی هم ممکن است به داخل آب پرتاب شوید که بسیار لذت بخش است. تفریحات زیر آب نیز همانند غواصی که هیجان خاص همراه با حس آرامش را به همراه خواهند داشت و می توانید با آبزیان آب شور که بسیار زیبا و رنگارنگ هستند لحظاتی را سپری کنید.
تخفیف تفریحات آبی
پیشنهاد میکنیم اگر برای هیجان و تفریح به جزیره کیش می آیید از کنار تفریحات آبی جزیره به سادگی رد نشوید. زیبایی دریای جزیره کیش را نمیتوانید در جای دیگری مشاهده کنید. این لحظات را از دست ندهید. تمامی تفریحاتی که توسط کلوپ تفریحات دریایی کیش ارائه می شود در سایت تخفیف کیش گردی با تخفیف می توانید تهیه نمایید. با خرید از این سایت از این تخفیفات ویژه بهره مند شوید.