کنسرت و شوهای شبانه

مشاهده همه 2 نتیجه

 • دینامیت شو
  4.40 از 5

  دینامیت شو

  قیمت اصلی : 155,000 تومان 
  قیمت با تخفیف ویژه : 120,000 تومان
  8

سفر به جزیره کیش یعنی سفر به عمق لذت و هیجان و تفریح و خرید.اگر قصد سفر به جزیره کیش را دارید پس بی شک به دنبال تفریحات بی نظیر جزیره هستید. تفریحات در جزیره کیش تنها به تفریحات دریایی و تفریحات روزانه همانند سایر شهر های توریستی منتهی نمی شود.

بلکه در کیش در هر لحظه از شبانه روز میتوانید تفریح و هیجانی برای خود داشته باشید. حتی شب ها را تا صبح می توانید در کنار خانواده خود و دوستان تان تبدیل به شب هایی فراموش نشدنی کنید. یکی از تفریحات شب کیش که می تواند حال و هوای هر کسی را عوض کند , کنسرت ها و شو های شبانه در کیش می باشد.

خوشبختانه امروزه تقریبا همه افراد اهل موسیقی و کنسرت هستند. در شب های کیش کمتر اتفاق می افتد که کنسرتی در جزیره برقرار نباشد. بی شک مدت اقامت شما در جزیره کیش می تواند همزمان با کنسرت خوانندگان مطرحی از کشور همراه باشد. خوب است که اگر طرفدار خواننده خاصی هستید زمان سفر خود را با کنسرت در کیش آن خواننده یکی کنید. هم از تفریحات هیجانی روز های جزیره لذت ببرید هم از کنسرت ها و شو های شبانه جزیره.

هم چنین در مورد شوهای شبانه (جنگ های شبانه) کیش نیز همین روال وجود دارد. با این تفاوت که هر شب تعدادی جنگ شادی شبانه در سالن های مختلف جزیره برگزار می شود. که می توانید برای هر شب از اقامت تان در جزیره جنگ خاصی را انتخاب نمایید. این جنگ های شبانه کیش با اجرای بهترین هنرمندان و کمدین و شومن ها صورت می گیرد.

مسابقات هیجانی , موسیقی زنده , استندآپ کمدی های فوق العاده و … که باعث ایجاد شادی در میان تماشاچیان خواهد شد. شوهای شبانه کیش برای هر سن و سالی مناسب می باشد وهیچ محدودیتی وجود ندارد. بی شک میتوانید ساعات شاد و لذت بخشی را در کنار خانواده خود در این جنگ های شبانه داشته باشید.

کنسرت ها و شوهای شبانه در کیش یکی از متفاوت ترین تفریحاتی است که حتی کیشوندان نیز همیشه از حضور در آن ها و خرید بلیط استقبال فراوانی دارند. چرا که کنسرت ها و یا جنگ های شبانه چیزی نیستند که برای افراد تکراری باشد. برای اطلاع از قیمت شوی شبانه و قیمت بلیط کنسرت در کیش می توانید به قسمت کنسرت ها و شوهای شبانه در سایت تخفیف کیش گردی سری بزنید. خرید بلیط با تخفیف کنسرت و شو های شبانه در کیش از طریق سایت تخفیف کیش گردی امکان پذیر می باشد.