کشتی های موزیک دار

2 کالا

 • کشتی آرتمیس کیش

  کشتی تفریحی آرتمیس

  از 75,000 تومان
  کشتی تفریحی آرتمیس با هنرنمایی هنرمندان بنام جزیره می تواند یکی از بیادماندنی ترین شب های اقامت شما را در جزیره کیش رقم بزند. کشتی تفریحی آرتمیس همه روزه در 3 سانس اجرا می شود مراحل رزرو تعداد را مشخص کنید یک سانس را انتخاب کنید تاریخ دلخواه خود را جهت استفاده…
 • کشتی تفریحی نوید

  کشتی تفریحی نوید دریا

  از 85,000 تومان
  کشتی نوید دریا  کیش دارای سالن های لوکس و VIP  و همچنین دارای کافی شاپ  می باشد. اجرای زنده موزیک نیز از ویژگی های مهم این کشتی تفریحی است که می توانید حال و هوای هر فردی را تغییر دهد مراحل رزرو تعداد را مشخص کنید یک سانس را انتخاب…

تفریحات کیش آنقدر متنوع و زیاد هستند که باید قبل از اینکه تدارکات سفر و تور خود به جزیره را فراهم کنید به فکر این باشید که برای تفریحات کیش چگونه برنامه ریزی کنید! یکی از تفریحات جزیره که بسیاری از افراد حتی خود کیشوندان نیز آخر هفته ها معمولا به آن اختصاص می دهند کشتی های موزیک دار کیش می باشد.

در این کشتی های تفریحی موزیک دار می توانید در کنار صرف نهار و یا شام خود در دریای نیلگون و زلال خلیج فارس از موزیک زنده نیز لذت ببرید. چه چیزی می تواند از این آرام بخش تر و هیجانی تر باشد! بله دقیقا همین طور است , وسط دریای زیبای خلیج فارس هم می توانید آرامشی بی نظیر داشته باشید و هم اینکه با موزیک زنده و فضای شادی که برای شما در کشتی های موزیک دار فراهم میکنیم در کنار دوستان و خانواده شاد باشید و لذت ببرید.

رزرو کشتی های موزیک دار 

برای رزرو کشتی های موزیک دار خصوصا برای اواخر هفته و یا زمان های شلوغ باید از روز های قبل اقدام کنید. چرا که همان طور که گفتیم از اصلی ترین تفریحات جزیره محسوب می شوند و خیلی زود تیکت ها خریداری می شوند. برای خرید و رزرو بلیط کشتی های موزیک دار برای نهار و یا شام می توانید از سایت تخفیف کیش گردی اقدام کنید. در این قسمت از سایت قیمت کشتی های موزیک دار درج شده است.

همچنین اطلاعات تکمیلی هر کشتی که مکان سوار شدن و زمان سوار شدن آن میباشد همه مشخص شده است. همچنین ویژگی برتر سایت تخفیف کیش گردی همانطور که از نام آن مشخص است خرید تخفیف تفریحات کیش می باشد. که میتوانید با خرید از سایت ما از بن تخفیف کیش بهره مند شوید. که میتواند در هزینه های سفرتان بسیار صرفه جویی شود. چه جیزی می تواند از این لذت بخش تر باشد که تفریحات بیشتری را با هزینه های پایین تر استفاده کنید!

پیگیری سفارش
لیست مقایسه
شگفت انگیز ها